CAQ Software Q-LanYs

Software pro management jakosti

CAQ Informační systém

CAQ Informační systém vychází z dlouhodobých zkušeností v oblasti řízení jakosti. Tento produkt vznikl na základě praktických potřeb optimalizace a zvýšení výkonnosti systémů řízení jakosti (SŘJ). CAQ informační systém Q-LanYs není jen software, ale dodávka komplexního řešení pro zajišťování a optimalizaci jednotlivých oblastí SŘJ.
 
Součástí CAQ systému Q-LanYs je také efektivní nástroj AGENT, který zajistí automatické hlídání termínu úkolů / akcí v rámci jednotlivých modulů a upozorní na ně prostřednictvím e-mailu.
 
Více informací →

Software podpora systémových procesů

Podpora systémových procesů Q-LanYs zahrnuje sofistikovaný systém řízení jakosti, který vaší společnosti zaručí efektivitu a zvýšení výkonnosti v rozličných oblastech.
Součástí je komplexní DMS systém pro řízení dokumentace, řízení reklamací, metrologie a nebo například preventivní a prediktivní údržba se zacílením na TPM.
 
Více informací →

Monitoring a vizualizace jakosti výrobků

Jednou z významných oblastí CAQ informačního systému je monitoring kvality výrobků, který zahrnuje SPC systémy, vizualizaci sledovaných parametrů, systémy pro uvolňování dávek, systém analýzy rizik FMEA, on-line monitoring kvalitativních parametrů a další.
 
Více informací →

 
 

Monitoring výrobního procesu a prostojovosti strojů

V dnešní době je nutné nejen neustále zlepšovat a optimalizovat jakost vyráběných výrobků, ale také klást velký důraz na zvyšování produktivity práce a snížování nákladovosti výrobních procesů.
 
Za tímto účelem byl vyvinut "systém pro monitoring prostojovosti strojů a monitoring výrobního procesu" k identifikování slabých míst v oblasti produktivity práce a činností ovlivňujích nákladovost a produktivitu práce výrobních procesů.
 
Více informací →

Podpora řízení jakosti Q-LanYs

Pro efektivní podporu řízení jakosti poskytujeme komplexní služby, zahrnující mimo jiné:
 
  • programovou údržbu, včetně vzdáleného přístupu
  • vylepšení stávajících verzí dle požadavků zákazníka
  • hot-line
  • systémové změny verzí IS
  • pravidelný update jednotlivých modulů prostřednictvím intuitivní aplikace
 

Q-LanYs Software Pack 2020

Kompletní podpora

Pro firmy začínající s budováním systému řízení jakosti nabízíme podporu, poradenství, školení personálu a řešení vedoucí k zdárné certifikaci podle mezinárodních norem
ISO 9001, QS9000, VDA a IATF 16949.

 

Zaujaly Vás naše služby? Máte zájem o bližší informace
o našich produktech a službách? Neváhejte a kontaktujte nás.

Nezávazná poptávka